Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Де безкоштовно отримати електронний підпис

2019-10-18

Отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису можна у відділі реєстрації користувачів за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька 1, ліве крило, 1-ий поверх, кабінет 122., Тел. для довідок 23-53-61. Реєстрація користувачів відбувається з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год., у п’ятницю - з 9:00 по 17:45 год.

З детальною інформацією, а також бланками заяв та переліком необхідних документів можна ознайомитись на сайті АЦСК: www.acskidd.gov.ua в розділі «Реєстрація користувачів».

Нагадаємо, для того, щоб зекономити платникам податків витрати робочого часу та коштів на придбання бланків, оперативне відстеження змін до форм звітності, арифметичний контроль за показниками декларації, ліквідувати витрати часу на черги при поданні звітності на паперових носіях Державна податкова служба України запровадила новий сервіс - Акредитований центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису. І що саме головне – такі ключі платники податків можуть отримати цілком безкоштовно.