Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

2018-12-18

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (далі – Постанова № 996) зі змінами при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області створюється Громадська рада.

24 січня о 16.00 год. в приміщенні Головного управління ДФС у Тернопільській області (м. Тернопіль, вул. Білецька,1, зал засідань колегії (2-й поверх)) відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено наказом Головного управління ДФС у Тернопільській області від 16.10.2018 №2012, здійснює організаційні та методичні заходи щодо підготовки установчих зборів та формує список учасників.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи, визначені Постановою № 996 зі змінами.

Документи до 24 грудня  (включно) на паперових носіях приймаються нарочно у понеділок-четвер з 09.00 до 18.00, у п’ятницю з 09.00 до 16.45 (крім вихідних та святкових днів або засобами поштового зв’язку на адресу: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1.

Електронною поштою документи не приймаються!

Відповідальна за організацію прийому документів:

Сорока Наталія – секретар Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області (nsoroka@ukr.net).

Для отримання довідкової інформації звертайтеся за номером:
(0352) 43-46-01. 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів

для  формування Громадської ради при

Головному управлінні ДФС у Тернопільській області