Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Запрошуємо на навчання

2019-07-19

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що Університет ДФС України оголошує набір абітурієнтів для участі в конкурсі для зарахування на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр за напрямом підготовки «Правознавство» на факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України.

Відповідно до Правил прийому до Університету Державної фіскальної служби України, у 2019 році на навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються громадяни України, віком від 17 до 25 років, з повною загальною, середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників, з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи, та/або за успішне закінчення підготовчих курсів.

За детальнішою інформацією щодо порядку вступу на навчання, звертатись до Університету ДФС України за адресою: м. Ірпінь, Київська обл., вул. Університетська, 31, тел. (04597) 60-294, 57-571.