Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

18.11.2016

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (зі змінами) при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області формується новий склад Громадської ради.

24 листопада 2016 року о 16 год. 30 хв. у залі засідань колегії Головного управління ДФС у Тернопільській області (м. Тернопіль, вул. Білецька,1, центральний вхід, 2-й поверх) відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області. Проект Порядку денного додається.

Ініціативна група, склад якої затверджено наказом Головного управління ДФС у Тернопільській області від 01.09.2016 №866, сформувала список учасників, з яким можна ознайомитись на на субсайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області офіційного веб-порталу ДФС України у розділі „Про службу – Громадська рада – Ініціативна група”, та здійснює організаційні, методичні заходи з підготовки установчих зборів. У зазначеному розділі розміщено також інформацію про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік та біографічні довідки делегованих ними представників.

Для уточнення інформації звертайтеся за телефоном 43-46-01.

 

* Реєстрація учасників розпочинається о 16 год. 00 хв. та потребує наявності документу, що засвідчує особу.

 

Ініціативна група з підготовки

установчих зборів для формування Громадської ради

при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області