Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ПРОТОКОЛ №1

11.10.2016

ПРОТОКОЛ №1

засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області

 

Дата та час проведення: 4 жовтня 2016 року, о 16 год. 00 хв.

 

Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, 9-й поверх, кімн. 901

 

Присутні: Дутка І.С., Єфімчук О.П., Іванечко П.М., Колос О.С., Косінська А.І., Лучко М.Р., Олексюк Р.З., Парубій І.М., Сорока Н.І.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Ознайомлення з Положенням про Ініціативну групу.
  2. Обрання голови Ініціативної групи.
  3. Обрання секретаря Ініціативної групи.
  4. Визначення дати та місця проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області.
  5. Обговорення:

- змісту повідомлення інститутів громадянського суспільства про проведення  установчих зборів (дата та зміст);

- формату заяви від інститутів громадянського суспільства на участь в установчих зборах;

- формату додатків до заяви ІГС;

- порядку денного другого засідання Ініціативної групи;

- порядку прийняття документів від ІГС.

6.  Різне.

Кворум є.

 

Відкрила засідання заступник начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Тернопільській області Сорока Н.І., яка привітала присутніх та запросила ознайомитися з інформаційними матеріалами, підготовленими до засідання та наданими учасникам зібрання.

 

СЛУХАЛИ:

Сороку Н.І. – заступника начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Тернопільській області, яка озвучила Порядок денний та запропонувала проголосувати за нього.

ГОЛОСУВАЛИ: 

«за» – 9;

«проти» – 0;

 «утрималося» – 0 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити Порядок денний. 

 

З питання 1 Порядку денного 

Учасники засідання ознайомилися з основними завданнями та повноваженнями Ініціативної групи, закріпленими відповідним Положенням, затвердженим наказом Головного управління ДФС у Тернопільській області від 01.09.2016 №866 «Про створення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області».

 

З питань 2 Порядку денного:

СЛУХАЛИ:

Дутку І.С., який запропонував  кандидатом на посаду голови Ініціативної групи Лучка М.Р.

ГОЛОСУВАЛИ:

«за» – 8

«проти» – 0

«утримались» – 1

ВИРІШИЛИ: 

Обрати головою Ініціативної групи Лучка М.Р.

 

З питання 3 Порядку денного:

СЛУХАЛИ: 

Дутку І.С. щодо обрання секретарем Ініціативної групи Сороку Н.І. 

ГОЛОСУВАЛИ: 

«за» – 8;

«проти» – 0;

«утрималося» – 1

ВИРІШИЛИ: 

Обрати секретарем Ініціативної групи Сороку Н.І. 

 

З питання 4 Порядку денного:

СЛУХАЛИ:

Сороку Н.І., яка запропонувала провести установчі збори 24 листопада 2016 року о 16 год. 30 хв. та обрати для проведення заходу зал засідань колегії Головного управління ДФС у Тернопільській області, розташований за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1.

ГОЛОСУВАЛИ: 

«за» – 9;

«проти» – 0;

«утрималося» – 0.

ВИРІШИЛИ: 

Провести установчі збори 24 листопада 2016 року о 16 год. 30 хв. та обрати для проведення заходу зал засідань колегії Головного управління ДФС у Тернопільській області, розташований за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька,1.

 

З питання 5 Порядку денного:

СЛУХАЛИ:

Іванечка П.М., Парубія І.М., які запропонували відкорегувати текст повідомлення про проведення установчих зборів з формування Громадської ради при ДФС та заяви ІГС, зокрема, запропонували замінити речення «Засвідчена в установленому порядку копія виписки з ЄДРПОУ» та «Засвідчений в установленому порядку витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності» на речення наступного змісту: «Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із Статуту (положення) ІГС щодо цілей і завдань його діяльності, завірені печаткою ІГС (підписом).».

Лучка М.Р., який виніс на обговорення питання щодо можливого прийняття документів від інститутів громадянського суспільства через відповідальну особу Ініціативної групи, зокрема Сороку Н.І., в адміністративному приміщенні Головного управління ДФС у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1 (центральний вхід). Також запропонував відповідальній особі при наданні представником ІГС усіх необхідних документів та при відповідній реєстрації в журналі довідки про отримання таких документів.

ГОЛОСУВАЛИ: 

«за» – 9;

«проти» – 0;

«утрималося» – 0.

ВИРІШИЛИ: 

  1. Затвердити текст повідомлення для громадськості про дату, час та місце проведення установчих зборів з формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області, з урахуванням внесених членами Ініціативної групи змін, та розмістити його на субсайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області офіційного веб-порталу ДФС України.
  2. Затвердити Інформаційні матеріали, Рекомендації щодо підготовки документів, які мають подавати інституту громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування Громадської ради  при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області та зразки документів ІГС, з урахуванням внесених членами Ініціативної групи змін та розмістити документи на субсайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області офіційного веб-порталу ДФС України.

 

СЛУХАЛИ: 

Сороку Н.І., яка запропонувала обговорити питання порядку денного чергового засідання Ініціативної групи.

ВИРІШИЛИ: 

Погодити проект Порядку денного чергового засідання Ініціативної групи та провести засідання 8 листопада 2016 року о 16.00 год.

ГОЛОСУВАЛИ: 

«за» – 9;

«проти» – 0;

«утрималося» – 0.

СЛУХАЛИ: 

Лучка М.Р., який підбив підсумки та закрив засідання.

 

 

Голова Ініціативної групи                                                                         М.Р. Лучко

 

Секретар Ініціативної групи                                                                     Н.І. Сорока