Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ПРОТОКОЛ № 6 засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області

01.12.2017

ПРОТОКОЛ № 6

засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області 


Дата та час проведення: 30 листопада 2017 року, 15 год. 00 хв.

 

Місце проведення: зал засідань колегії Головного управління ДФС у Тернопільській області (м. Тернопіль, вул. Білецька, 1)

 

Присутні від ГУ ДФС:

БРУДКО Володимир Любомирович, заступник начальника управління – начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб, єдиного внеску та розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Тернопільській області;

КРИСОВАТИЙ Руслан Ігорович, начальник відділу обслуговування платників ГУ ДФС у Тернопільській області.

 

Присутні (зареєструвались) від інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС):

8 членів Громадської ради (список додається).

 

Відсутні:

6 членів Громадської ради.

Кворум є.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Легалізація трудових відносин, попередження виплат зарплат «в конвертах». Доповідач – Володимир Любомирович БРУДКО, заступник начальника управління – начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб, єдиного внеску та розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Тернопільській області.

2. Зміни у реєстрації фізичних осіб (наказ Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків»). Доповідач – Руслан Ігорович КРИСОВАТИЙ, начальник відділу обслуговування платників ГУ ДФС у Тернопільській області.

3. Започаткування освітньо-громадського проекту «Податки у порядку  - країна у достатку!».

4. Різне (Обговорення річного плану роботи Громадської ради при ГУ ДФС у Тернопільській області на 2018 рік).

 

СЛУХАЛИ:

Задорожного Б.Г., який привітав присутніх та відкрив засідання, враховуючи відсутність голови Громадської ради Лучка М.Р. через хворобу, який мав виступити з 3 питання, запропонував затвердити такий Порядок денний:

1. Легалізація трудових відносин, попередження виплат зарплат «в конвертах».

2. Зміни у реєстрації фізичних осіб (наказ Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків»).

3. Різне (Обговорення річного плану роботи Громадської ради при ГУ ДФС у Тернопільській області на 2018 рік та затвердження доопрацьованого тексту звернення Міністерству фінансів України).

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 8;

„проти” – 0;

„утрималися” –  0

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити Порядок денний засідання. 

 

З питання 1 Порядку денного

СЛУХАЛИ:

Брудка В.Л., який інформував присутніх про те, що ГУ ДФС  у Тернопільській області проводиться систематична інформаційно-роз’яснювальна робота щодо створення серед населення області атмосфери негативного ставлення до роботодавців, які виплачують заробітну плату без сплати податку на доходи фізичних осіб та внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Головним управлінням ДФС у Тернопільській області розроблено соціальний ролик «Хочеш пенсію працюй легально», який транслюється по телебаченню (присутні переглянули ролик). Розроблено аудіоверсію ролика, яка озвучується по місцевому радіо.

Крім цього, в рамках операції «Урожай» відпрацьовано 439 сільськогосподарських суб’єктів господарювання. За наслідками індивідуальних співбесід з керівниками суб’єктів господарювання 337 суб’єктів господарювання 6018 найманим працівникам підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, збільшено виплату заробітної плати на 41526,0 тис. грн доходу, додатково надійшло до бюджету 7469,0 тис. грн податку з доходів фізичних осіб, 8512,0 тис. грн єдиного соціального внеску та 631,0 тис. грн військового збору.

В результаті проведених заходів 279 суб’єкта господарювання збільшили кількість найманих працівників на 2428. За рахунок вжитих заходів по СГД, які збільшили найманих працівників легалізовано доходу в сумі 21626,0 тис. грн. Додаткові надходження за рахунок добровільно оформлених найманих працівників з ПДФО становлять 3876,0 тис. грн, з ЄСВ – 4780,5 тис. грн, з військового збору – 339,4 тис. грн.

Волянську Р.І., Присяжного А.В., які запропонували виступ Брудка В.Л. надіслати усім членам Громадської ради на електронні адреси.

Задорожного Б.Р., який підтримав пропозицію Волянської Р.І., Присяжного А.В., а також запропонував взяти інформацію до відома.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 8;

„проти” – 0;

„утрималися” –  0

Рішення прийнято.

 

З питання 2 Порядку денного

СЛУХАЛИ:

Крисоватого Р.І., який розповів про те, що 21.11.2017 набрав чинності наказ Мінфіну від 29.09.2017 р. №822 "Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків", який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.10.2017 за № 1306/31174. Цим документом вдосконалено процедуру реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків відповідно до норм статей 63 та 70 глави 6 розділу II Податкового кодексу України.

Задорожного Б.Р., який запропонував взяти інформацію до відома.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 8;

„проти” – 0;

„утрималися” –  0

Рішення прийнято.

 

З питання 3 Порядку денного

СЛУХАЛИ:

Задорожного Б.Р., який інформував присутніх про необхідність надання пропозицій стосовно Плану роботи Громадської ради на 2018 рік.   

Дутку І.С., який запропонував надати пропозиції у письмовій формі на електронну адресу секретарю Громадської ради для узагальнення та підготовки проекту Плану роботи Громадської ради на 2018 рік.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 8;

„проти” – 0;

„утрималися” –  0

Рішення прийнято.

 

Задорожного Б.Р., який інформував присутніх про виконання протокольного доручення засідання Громадської ради, що відбулося 7 вересня, щодо доопрацювання Мокрієм П.І. і Мірошником В.О. звернення ТОГО «Підприємці Тернопілля» та ТОГО «Громадський актив» про надання роз’яснення про практичне застосування ст. 80.2.5 Податкового кодексу України. Зачитав остаточний текст звернення і запропонував проголосувати.  

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” – 8;

„проти” – 0;

„утрималися” –  0

Рішення прийнято.

 

Задорожного Б.Р., який запропонував визначитися з датою проведення наступного засідання Громадської ради та питаннями для розгляду.

Присяжний А.В., який вніс пропозицію провести засідання 25 січня о 14.00 год., а питання порядку денного надати письмово на електронну адресу.  

ГОЛОСУВАЛИ:

„за” –  8;

„проти” – 0;

„утрималися” –  0

Рішення прийнято.

 

 

 

 

Заступник голови                                                                                      Б. Р. Задорожний

 

Секретар                                                                                                     Н.І. Сорока