Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На засіданні Громадської ради і прозвітували, і запланували, і подискутували

29.01.2018

Що вдалося зробити минулого року представникам громадськості Тернопільщини у складі дорадчого органу при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області, які заходи планують втілити у життя цьогоріч – ці та інші питання розглянули на першому в новому році засіданні Громадської ради, яке днями відбулося в обласному фіскальному відомстві.

Насамперед учасники заходу обговорили почуті з уст начальника юридичного управління ГУ ДФС у Тернопільській області Романа Рацина новації податкового законодавства, які вступили в дію з 1 січня цього року.

Особливо жваву дискусію викликало питання щодо підтверджуючих документів при поданні платниками податкової звітності у паперовому вигляді. Як пояснив начальник відділу обслуговування платників ГУ ДФС у Тернопільській області Руслан Крисоватий, якщо при поданні електронної звітності жодних претензій до платників не виникає, то при звітуванні у паперовому вигляді є певні зауваження щодо недотримання платниками вимог чинного законодавства щодо подання платником особисто або уповноваженою на це особою. Зваживши аргументи обох сторін, представники Громадської ради прийняли рішення доручити ГУ ДФС області впорядкувати приймання звітності відповідно до чинного законодавства.

Ще одне питання, яке винесли на обговорення, стосувалося рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради № 941 від 13 грудня 2017 року «Про інформування мешканців міста». Учасники одноголосно прийняли рішення, яким надано рекомендацію ГУ ДФС в Тернопільській області не виконувати дане рішення в частині інформування приватного підприємства про платників податків у м. Тернополі, адже це суперечить законодавству про захист персональних даних. 

Учасники засідання також схвалили звіт про виконання плану роботи дорадчого органу у 2017 році та затвердили план роботи Громадської ради на 2018 рік.

На завершення засідання голова Громадської ради при ГУ ДФС в області Михайло Лучко ознайомив присутніх з ідеєю започаткування освітньо-громадського проекту «Податки у порядку – країна в достатку!». Зокрема, проект передбачає проведення  в школах студентами Тернопільського національного економічного університету спільно з представниками громадськості роз’яснювальної роботи про переваги добровільної сплати податків. Учасники засідання одноголосно схвалили необхідність проведення такої роботи серед підростаючого покоління.   

Ще фото

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області