Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

САВАРИН АНДРІЙ ЛЮБОМИРОВИЧ

Заступник начальника Тернопільської митниці ДФС Радник податкової та митної справи I рангу

Народився в м. Тернопіль.

Освіта 

У 1992 році закінчив Тернопільський приладобудівний інститут за спеціальністю автоматизація і комплексна механізація машинобудування, у 2004 році – Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю менеджмент організацій.

Трудова діяльність

Розпочав службу в митних органах з 1993 року інспектором Тернопільської митниці. Згодом працював на посаді начальника відділу організаційно-контрольної роботи Тернопільської митниці, згодом – на посаді начальника відділу контрольно-перевірочної роботи Тернопільської  митниці, з 2012 року – начальником сектору митного аудиту Тернопільської митниці. З 2013 року – головний державний ревізор-інспектор відділу валютного та митного аудиту управління податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Тернопільській області, з 2014 року – головний державний ревізор-інспектор сектору митного аудиту управління податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Тернопільській області.

З грудня 2014 року – заступник начальника Тернопільської митниці ДФС.

 Нагороджений пам’ятним нагрудним знаком «За сумлінну службу в митних органах України», 2001 р., нагрудним знаком, нагрудним знаком “Почесний митник України”,  2007 р., нагрудним знаком “За сумлінну службу в митних органах” 2 ступеня, 2010 р.,  нагрудним знаком  “Відмінний митник” 1 ступеня, 2011 р.

Декларація за 2015 рік

До списку