Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Я маю право!

  • Впродовж січня-лютого 2019 року посадові особи територіальних органів ДФС у Тернопільській області провели 7 особистих прийомів громадян, а це на 16 менше, ніж в аналогічному періоду минулого року.

  • Впродовж січня 2019 року до Головного управління ДФС у Тернопільській області надійшло 3 інформаційних запити. Дві заяви надійшли поштою, а одна – електронкою.

  • У січні 2019 року до Головного управління ДФС у Тернопільській області надійшло 12 письмових звернень, із яких одне колективне.

  • Тернопільська митниця ДФС оголошує тендер (конкурс) з визначення спеціалізованого підприємства - організатора митного аукціону.

  • Головне управління у Тернопільській області повідомляє, що в Електронному кабінеті для фізичних осіб реалізовано автоматичне заповнення основних реквізитів платіжного доручення на підставі облікових даних платника, відомостей щодо рахунків для зарахування платежів до бюджетів.

  • На Тернопільщині знову активізувалися шахраї, які, вдаючи посадових осіб територіальних органів ДФС у Тернопільській області, телефонують до керівників підприємств чи підприємців і вимагають матеріальну винагороду за невтручання в господарську діяльність.

  • У 2018 році 9933 мешканці Тернопільської області подали податкові декларації про отримані доходи 2017 року. Громадяни, які зобов’язані були задекларувати свої доходи, подали 4777 декларацій. Ще 5156 осіб виявили бажання скористатись правом на податкову знижку. Загальна сума самостійно

  • Впродовж січня-грудня 2018 року посадовими особами територіальних органів ДФС у Тернопільській області проведено 85 особистих прийомів громадян, що на 48 більше, ніж у 2017 році. Зокрема, першим заступником, заступниками ГУ ДФС у Тернопільській області проведено 22 прийоми, іншими посадовими особами

  • Впродовж січня-грудня 2018 року Тернопільська митниця ДФС до Державного бюджету України перерахувала 1 млрд 555,2 млн гривень. Порівняно з 2017 роком надходження зросли на 336, 8 млн грн або на 28 відсотків. Про це повідомила начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

  • Впродовж січня-грудня 2018 року до органів Головного управління ДФС у Тернопільській області надійшло 121 письмове звернення від 251 особи (у т.ч. 5 колективних звернення), що на 6 менше, ніж у 2017 році. Із отриманих звернень надійшло 115 заяв та 6 скарг.