Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У січні-травні 2018 року до Тернопільської митниці ДФС надійшло 5 запитів на отримання публічної інформації

06.06.2018

Відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в січні-травні 2018 року до Тернопільської митниці ДФС надійшло 5 запитів на отримання публічної інформації.

Всі запити надійшли електронною поштою. 2 запити надійшли від громадської організації, 2 запити -  від фізичної особи, 1 запит - від органу державної влади. Запитувачів цікавила інформація стосовно здійснення експортних та імпортних операцій в 2018 році, стосовно терміну перебування на території України транспортного засобу з номерним знаком литовської реєстрації, стосовно штатної чисельності Тернопільської митниці ДФС, наявних вакансій та оплати праці посадових осіб митниці.

За результатами розгляду фахівцями Тернопільської митниці ДФС запитувачам надано відповіді у встановлений законодавством 5-денний термін.

 

До уваги запитувачів.

1. Запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статтей 1 та 19 Закону України „Про доступ до публічної інформації ”.

2. Згідно із частиною другою статті 2 Закону України „Про доступ до публічної інформації ” цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України „Про звернення громадян ”.

3. Листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги, тощо) мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України „Про звернення громадян ”.

 

Також, нагадуємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Тернопільська митниця ДФС, можна подавати:

  • на поштову адресу:

Тернопільська митниця ДФС

вул.Текстильна, 38

м. Тернопіль

46020