Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Митники Тернопільщини виявили порушення митних правил на 5,1 млн гривень

27.12.2017

У січні-листопаді 2017 року працівники Тернопільської митниці ДФС виявили та задокументували 168 порушень митних правил на загальну суму 5,1 млн гривень. Із загальної кількості справ 9 протоколів – з реально вилученими предметами на суму 160,3 тис. гривень.

Аналіз структури виявлених правопорушень в розрізі статей Митного кодексу України свідчить, що найбільш поширеними порушеннями митних правил є ввезення на митну територію України транспортних засобів на так званих «євробляхах», а саме: порушення строків транзиту і тимчасового ввезення та, як наслідок, використання транспортного засобу, стосовно якого надано пільги в інших цілях.

Митницею розглянуто 118 справ про порушення митних правил і винесено постанови про притягнення до відповідальності винних осіб із застосуванням штрафів на загальну суму майже 2,6 млн  гривень.

За результатами роботи митниці в правоохоронному напрямку у січні-листопаді від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці до Державного бюджету України перераховано 648,5 тис. гривень.

Також до суду передано 40 справ на 5,1 млн гривень. Судом винесено 22 постанови про накладення стягнення на суму майже 3,2 млн грн, в тому числі із застосуванням конфіскації товарів. Від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами суду до Державного бюджету України перераховано 458,2 тис. гривень.

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області