Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку року на території Тернопільщини вилучено з незаконного обігу підакцизні товари на суму майже 1 млн гривень

19.01.2018

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС в області спільно із працівниками Cлужби безпеки України в області в ході проведення операції «Акциз-2018» припинили виробництво та розповсюдження територією області незаконно виготовлених алкогольних напоїв, обклеєних підробленими марками акцизного податку. Виготовлення, зберігання та збут фальсифікату налагодив житель одного із районів Тернопільської області за місцем свого проживання. Окрім горілки, чоловік також торгував спиртом та цигарками без марок акцизного податку.

У ході санкціонованих судом слідчих дій (обшуків) вилучено 450 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, понад 400 літрів спирту, а також 650 пачок тютюнових виробів. Також вилучений транспортний засіб, який використовувався у процесі протиправної діяльності.

Загальна вартість вилучених з незаконного обігу підакцизних товарів становить 501,6 тис. гривень. Завдяки вилученню цих товарів вдалось запобігти втратам бюджету від ненадходження акцизного податку більш як на 80 тис. гривень.

Триває досудове розслідування.

Всього ж з початку січня 2018 року у ході проведення операції «Акциз-2018» співробітники податкової міліції області з незаконного обігу вилучили товари підакцизної групи на суму 0,8 млн гривень.

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області