Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Майже дві сотні справ про порушення митних правил порушила торік Тернопільська митниця

25.01.2018

Боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил – один з пріоритетних напрямків роботи Тернопільської митниці ДФС. Протягом 2017 року працівниками Тернопільської митниці ДФС складено 178 адміністративних протоколів про порушення митних правил на загальну суму 5,1 млн гривень. Вилучено предмети правопорушень у 9 справах попередньою вартістю 160,3  тис. гривень.

Протягом минулого року розглянуто 134 справи про порушення митних правил. За постановами митниці до відповідальності притягнуто винних осіб з накладенням штрафів на загальну суму майже 2,7 млн гривень. Від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами Тернопільської митниці, до Державного бюджету України перераховано 683,8 тис. гривень.

До суду передано 40 справ на суму майже 5,1 млн гривень. Судом винесено 22 постанови про накладення стягнення, в тому числі із застосуванням конфіскації товарів, на суму майже 3,2 млн гривень. Від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами суду, до Державного бюджету України перераховано 459,5 тис. гривень.

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області