Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

За п’ять місяців цього року центри обслуговування платників Тернопільщини надали понад 60 тисяч адмінпослуг

13.06.2018

Протягом січня-травня 17 Центрів обслуговування платників ГУ ДФС у Тернопільській області відвідало 181 599 платників податків. Фахівці ГУ ДФС і ОДПІ надали їм 60 318 адміністративних послуг. Це на 18 958 послуг більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Серед них найбільш запитуваною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За 5 місяців таку послугу було надано 26 227 громадянам.

Також користуються попитом у суб`єктів господарювання послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків (майже 18,5 тисяч відомостей); надання витягу з реєстру платників єдиного податку (майже 3 тисячі витягів); реєстрації книг обліку розрахункових операцій (майже 3 тисячі послуг).

Окрім цього, у приміщенні ЦОП Тернопільської ОДПІ можна безкоштовно отримати послугу з видачі посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадян. Зокрема, протягом 5 місяців 2018 року згенеровано 6 306 відкритих ключів електронного цифрового підпису.

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області