Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Тернопільщині надходження з ПДФО перевищили 1,1 млрд гривень

14.06.2018

Завдяки прозорому адмініструванню податків, вжиттю заходів щодо легалізації трудових відносин, активній роботі із суб’єктами господарювання щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати, ефективному контролю за дотриманням роботодавцями вимог чинного законодавства у частині виплати заробітної плати не рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму, Головним управлінням ДФС у Тернопільській області досягнуто позитивної динаміки надходжень до бюджету з податку на доходи фізичних осіб. 

Зокрема, у січні-травні 2018 року платники області спрямували до зведеного бюджету понад 1,1 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 260,7 млн грн перевищує показник надходжень відповідного періоду 2017 року. До державного бюджету мобілізовано  291,9 млн грн ПДФО, до місцевих бюджетів – 853,8 млн грн ПДФО.

Податок на доходи фізичних осіб є основою формування місцевих бюджетів. Завдяки децентралізації влади територіальні громади мають змогу використовувати бюджетні надходження на розвиток інфраструктури та впровадження проектів розвитку регіону.

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області