Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протидія корупції як одне із пріоритетних завдань

22.08.2016

З метою протидії корупції в органах ДФС області та Тернопільської митниці ДФС, вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, підрозділом внутрішньої безпеки відомства здійснюється постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов’язків, встановлюються особи, схильні до вчинення протиправних дій, та вживаються заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов’язків

Впродовж семи місяців цього року підрозділом внутрішньої безпеки проведено 44 службових перевірки. До правоохоронних органів направлено 14 матеріалів, відкрито 14 кримінальних проваджень. З них по два провадження відкрито по лінії податкового та митного законодавства, 9 - у сфері службової діяльності та одне провадження - у напрямку безпеки та захисту.

За відповідний період керівникам фіскального органу направлено 22 подання з метою усунення умов, що сприяли правопорушенням. За результатами їх розгляду, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 33 працівники.

Головне управління ДФС звертається до громадян з проханням повідомляти будь-яку відому інформацію щодо протиправних дій з боку службових осіб відомства на антикорупційний сервіс «Пульс» за номером 044-284-00-07.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області