Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Дієво протидіяти проявам корупції в органах ДФС

08.12.2016

На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та з метою запобігання корупційним правопорушенням і злочинам з боку працівників ГУ ДФС у Тернопільській області та Тернопільської митниці ДФС відділ внутрішньої безпеки  проводить заходи щодо профілактики скоєння працівниками відомства неправомірних дій під час виконання своїх службових повноважень.

Протягом 11 місяців 2016 року керівникам органів ДФС Тернопільщини направлено 45 подань з метою усунення причин та умов, що сприяли правопорушенням, та винесено 24 офіційних застереження щодо упередження вчинення фактичних дій в умовах реального конфлікту інтересів при наявності потенційного конфлікту і несвоєчасного повідомлення про нього безпосереднього керівника.

За результатами розгляду подань службових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, вжито заходи дисциплінарного впливу у 56 випадках, в тому числі 53 у податковій та 3 - митній сферах.

До правоохоронних органів направлено 21 матеріал, в т.ч. 9 - в порядку ст. 214 КПК України.

За матеріалами підрозділу відкрито 16 кримінальних проваджень, винесено 6 повідомлень про підозру у скоєнні злочинів, 2 кримінальних провадження з обвинувальним актом направлено до суду, в одному – вирок суду набув законної сили.

Відділ внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області використовуватиме всі наявні засоби та можливості для виявлення фактів протиправних дій та надаватиме принципову оцінку керівникам і працівникам територіальних органів й структурних підрозділів ГУ ДФС у Тернопільській області і Тернопільської митниці ДФС, які не приймають належних зусиль для забезпечення законності в діяльності підлеглих.

Діючим Кримінальним кодексом України, а саме ст. 369, передбачено кримінальну відповідальність за пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі.

У випадку надходження інформації стосовно надання суб’єктами господарювання для працівників ГУ ДФС у Тернопільській області, її територіальних підрозділів, пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища необхідно завчасно інформувати працівників підрозділу внутрішньої безпеки задля недопущення, упередження та уникнення притягнення винних до встановленої Законом відповідальності, а також створення позитивного іміджу державного службовця і співробітника контролюючого органу.

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області