Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протидія корупції в ДФС: минулого року розпочато 17 кримінальних проваджень за фактами здійснення службових злочинів

26.01.2017

Впродовж 2016 року відділ внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Тернопільській області здійснював заходи щодо упередження, виявлення та припинення проявів корупції, а також профілактики можливих протиправних дій працівниками в податковій і митній сферах.

Підрозділом здійснювався постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов’язків, встановлювалися особи, схильні до вчинення протиправних дій, та вживалися заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов’язків.

Так, минулого року стосовно працівників ГУ ДФС в області та Тернопільської митниці ДФС проведено 108 службових перевірок та розслідувань правомірності дій працівників під час виконання ними функцій держави, за результатами яких керівникам податкових та митних органів області внесено 49 подань з метою усунення причин та умов скоєння правопорушень працівниками органів ДФС.

За результатами проведеної роботи 12 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 36 працівників депремійовано, 4 звільнено з органів ДФС.

У порядку ст.214 КПК України до органів прокуратури та інших правоохоронних органів області направлено 26 матеріалів, за результатами яких до ЄРДР внесено відомості щодо відкриття 17 кримінальних проваджень.

Крім цього, співробітники підрозділу провели 457 профілактичних заходів щодо роз’яснення вимог діючого антикорупційного законодавства.

Підрозділ звертає увагу на усі повідомлення щодо дій та поведінки працівників ДФС, несумісних з вимогами загальних правил поведінки державного службовця як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час. Тож звертається до громадян з проханням повідомляти будь-яку відому інформацію щодо протиправних дій з боку службових осіб відомства на антикорупційний сервіс «Пульс» за номером 044-284-00-07, також на «телефон довіри» 0352 23-63-92 або особисто звертатися у відділ внутрішньої безпеки за адресою: Тернопіль, вул. Білецька, 1.

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області