Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Покликані протидіяти корупції

24.03.2017

Керівництво Головного управління ДФС у Тернопільській області та Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України займають принципову позицію щодо подолання корупції у відомстві, а тому територіальні підрозділи внутрішньої безпеки також не можуть бути в стороні цього процесу.

Виявлення причин та умов, які сприяють функціонуванню корупційних складових, а також осіб, котрі дискредитують відомство, є основним завданням для підрозділу внутрішньої безпеки, який у межах своїх повноважень забезпечує безпеку діяльності ГУ, державних службовців та працівників від протиправних посягань, пов’язаних із виконанням ними службових обов’язків.

На виконання вимог антикорупційного законодавства та з метою запобігання, упередження корупційним та кримінальним правопорушенням з боку працівників ГУ ДФС у Тернопільській області та Тернопільської митниці ДФС відділ внутрішньої безпеки систематично проводить заходи щодо профілактики скоєння працівниками відомства неправомірних корисливих дій під час виконання своїх службових повноважень, у т.ч. шляхом доведення до відома особового складу податкових та митних підрозділів області вимог нового антикорупційного законодавства, зокрема Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції», глави 13-а Кодексу України про адміністративні правопорушення, розділу XVII Кримінального кодексу України.

Відділ внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області й надалі використовуватиме всі наявні засоби та можливості для виявлення фактів протиправних дій.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області