Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протидія корупції – серед пріоритетів

27.04.2017

Подолання корупції в органах Державної фіскальної служби України є одним із першочергових завдань українського суспільства, оскільки існуючі прояви корупції негативно впливають на рівень надходжень грошових коштів до державного бюджету, на ефективність діяльності фіскальних органів, їх рейтинг, взаємовідносини з платниками податків тощо.

Одним із пріоритетів діяльності підрозділу внутрішньої безпеки ДФС України і є профілактика та упередження корупційних дій в податковій і митній сферах. При виявленні корупційних порушень працівниками інших державних міністерств і відомств, служб, установ, підрозділ внутрішньої безпеки передає матеріали для прийняття рішення іншим правоохоронним органам за підслідністю.

Відповідно у кожному регіональному Головному управлінні ДФС функціонують підрозділи внутрішньої безпеки.

Працівники відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Тернопільській області здійснюють постійний контроль за діяльністю держслужбовців під час виконання службових обов'язків, встановлюють осіб, схильних до вчинення протиправних дій, та вживають заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов'язків.

Задля протидії злочинності, виявлення та припинення посадових злочинів, корупційних кримінальних правопорушень, в т. ч. і з метою боротьби з отриманням працівниками ГУ ДФС в області неправомірної вигоди, підрозділом внутрішньої безпеки налагоджено обмін інформацією між правоохоронними органами області щодо виявлення та належного документування корупційних правопорушень кримінального характеру.

Також систематично вживаються заходи із виявлення фактів протиправних дій та надається принципова оцінка керівникам та працівникам територіальних органів, структурних підрозділів ГУ ДФС у Тернопільській області і Тернопільської митниці ДФС, які не приймають управлінських заходів для забезпечення законності в службовій діяльності ввірених у керівництво підрозділів та першими не вживають заходів щодо упередження корупційних проявів у службовій діяльності підлеглих.

Крім цього, підрозділ забезпечує взаємодію з іншими правоохоронними органами, на які покладені завдання боротьби з корупцією, здійснює моніторинг фінансово-майнового стану співробітників та членів їх сімей.

Тож з метою своєчасної протидії на вчинки працівників ДФС, несумісних з вимогами загальних правил поведінки державного службовця як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час, працівники підрозділу звертаються до громадян з проханням повідомляти будь-яку відому інформацію щодо протиправних дій з боку службових осіб відомства на антикорупційний сервіс «Пульс» за номером 044-284-00-07, також на «телефон довіри» 0352 23-63-92 або особисто звертатися у відділ внутрішньої безпеки за адресою: Тернопіль, вул. Білецька, 1.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області