Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протидія корупції в ДФС: з початку року проведено 77 службових перевірок

04.10.2017

Одним із основних пріоритетів відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області Головного управління ДФС у Тернопільській області є профілактика та упередження корупційних дій в податковій і митних сферах. Працівники підрозділу, у рамках визначеного законодавством правового поля, постійно проводять заходи, спрямовані на виявлення та припинення фактів будь-яких корупційних ризиків.

Так, з початку року здійснено профілактичні заходи, проведено 77 службових перевірок правомірності дій працівників під час виконання ними функцій держави, з яких після проведення перевірки, в порядку ст.. 214 КПК України, матеріали направлено до правоохоронних органів для вирішення питання відповідно до вимог діючого законодавства. В Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) зареєстровано 20 кримінальних проваджень.

Направлено 13 подань з метою проведення тематичних перевірок, крім того, 7 подань про відкриття дисциплінарних проваджень, за результатами розгляду яких у 16 випадках вжито заходи дисциплінарного впливу.

З метою запобігання корупційним проявам з боку працівників Головного управління та Тернопільської митниці ДФС цього року проведено 305 попереджувально-профілактичних заходів, в тому числі винесено 31 офіційне застереження та проведено інші заходи щодо підвищення ефективності протидії корупції.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області