Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Серед пріоритетів – боротьба з корупцією

30.11.2017

Подолання корупції в органах Державної фіскальної служби є одним із першочергових завдань всього українського суспільства, оскільки існуючі прояви хабарництва негативно впливають на рівень надходжень до державного бюджету, на ефективність діяльності фіскальних органів, їх рейтинг, взаємовідносини з платниками податків.

У податкових та митних підрозділах ДФС України задля ефективної боротьби з корупцією створені спеціальні відділи внутрішньої безпеки. На Тернопільщині це відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області, який проводить активну роботу щодо викорінення корупції серед працівників відомства. Зокрема, здійснюється постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов’язків, встановлюються особи, схильні до вчинення протиправних дій, та вживаються заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов’язків.

Як зазначає начальник відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області Тарас Шевчук, особлива увага зосереджена на повідомленнях щодо дій та поведінки працівників територіальних підрозділів, несумісних з вимогами загальних правил поведінки державного службовця як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час.

Тож громадянам, яким відома будь-яка інформація про неправомірні дії працівників органів фіскальної служби, необхідно насамперед звертатися безпосередньо у відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, а також за телефонами: (0352) 43-46-38 та 098-992-42-82.

Крім цього, повідомити про неправомірні дії працівників ДФС можна за телефоном Всеукраїнського сервісу «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок 4). Лінія працює цілодобово. 

Варто зазначити, що з початку року відділом внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області проведено 84 перевірки правомірності дій працівників під час виконання ними функцій держави. За результатами перевірок керівникам структурних підрозділів направлено 13 подань з метою проведення тематичних перевірок та 7 подань про відкриття дисциплінарних проваджень.

Також варто нагадати, що на Тернопільщині знову почастішали спроби шахраїв злочинним шляхом заволодіти грошима громадян. Неодноразово зловмисники, прикидаючись керівництвом органів ДФС Тернопільщини, вимагали від підприємців перерахувати гроші на вказану ними банківську картку.

«Службові особи Головного управління ДФС у Тернопільській області, його територіальних органів і Тернопільської митниці ДФС жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть, ­- наголосив Тарас Шевчук. - Радимо бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію».

 Відео

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області