Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протидія корупції в ДФС: минулого року проведено 93 службові перевірки

29.01.2018

Впродовж 2017 року відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області здійснював заходи щодо упередження, виявлення та припинення проявів корупції, а також профілактики можливих протиправних дій працівниками в податковій і митній сферах. Зокрема, встановлено постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов'язків, особливо осіб, схильних до вчинення протиправних дій, та вжито заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов'язків.

Також систематично вживалися заходи із виявлення фактів протиправних дій та надано принципову оцінку керівникам і працівникам територіальних органів, структурних підрозділів ГУ ДФС у Тернопільській області і Тернопільської митниці ДФС, які не приймали управлінських заходів для забезпечення законності в службовій діяльності ввірених у керівництво підрозділів та першими не вживали заходи з упередження корупційних проявів у службовій діяльності підлеглих.

Так, минулого року проведено 93 службові перевірки правомірності дій працівників під час виконання ними функцій держави, після чого в порядку ст.214 КПК України матеріали направлено до правоохоронних органів для вирішення питання відповідно до вимог діючого законодавства. В Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) зареєстровано 23 кримінальні провадження та складено 3 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Направлено 18 подань з метою проведення тематичних перевірок, крім того ще 7 подань про відкриття дисциплінарних проваджень, за результатами розгляду яких у 19 випадках вжито заходи дисциплінарного впливу. 

З метою запобігання корупційним проявам з боку працівників ГУ ДФС та митниці впродовж 2017 року проведено 322 попереджувально-профілактичні заходи, в тому числі винесено 31 офіційне застереження та проведено інші заходи щодо підвищення ефективності протидії корупції.

Варто нагадати, що громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити на антикорупційний сервіс «Пульс» ДФС України за номером 0-800-501-007 (напрямок 4) про факти вимагання неправомірної вигоди або інші корупційні та неправомірні дії з боку працівників ДФС при митному оформленні або в процесі податкового контролю. Також у період масового подання звітності прохання повідомляти про факти зловживань за телефонами: (0352) 43-46-38 та 098-992-42-82 або безпосередньо звертатися у відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1.

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області