Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про антикорупційне законодавство – на економічному навчанні

26.11.2018 -

Дотримання законодавчих вимог та етичних норм як під час виконання службових повноважень, так і поза межами, недопущення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень – основні теми, які розглядались нещодавно під час економічного навчання у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області. На навчанні були присутні керівники структурних підрозділів та фахівці обласного апарату.

Лектором був завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Микола Рудницький. Під час свого виступу він звернув увагу на основні вимоги антикорупційного законодавства та ознайомив з відповідними статтями Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення, які передбачають відповідальність за корупційні дії. Микола Антонович наголосив на порядку та термінах подання держслужбовцями повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Під час навчання акцентувалась увага також на юридично-правових поняттях «неправомірної вигоди», «потенційного та реального конфлікту інтересів». Фахівці фіскальної служби розглянули детальний алгоритм дій співробітників органів ДФС у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди, здійснення діяльності в умовах конфлікту інтересів тощо.

Наприкінці навчання Микола Рудницький наголосив, що фахівці фіскальної служби можуть звернутися в сектор з метою отримання роз’яснення. Адже порушенню краще запобігти, ніж нести відповідальність за наслідки.