Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У Тернополі роботодавці офіційно працевлаштували понад 2,5 тис. осіб

21.02.2017

З початку року до Тернопільської ОДПІ 2612 суб’єктів господарювання подали повідомлення про прийняття на роботу 6446 найманих працівників. З цієї кількості 1625 фізичних осіб – підприємців оформили трудові відносини із 2882 працівниками.

Нагадаємо, що Порядок повідомлення податкової інспекції про прийняття на роботу працівників затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413. Повідомлення подається власником підприємства, установи (організації) чи фізичною особою до податкових інспекцій за місцем їх обліку як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

Звертаємо увагу, що у випадку залучення тимчасових працівників за договорами цивільно-правового характеру, таке повідомлення подавати не потрібно.

Детальніші консультації – у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ