Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Левова частка надходжень до бюджету обласного центру – ПДФО

15.05.2017

Бюджет Тернополя впродовж чотирьох місяців отримав більш як 291 млн грн податкових надходжень. Про це зазначив виконувач обов’язків начальника Тернопільської ОДПІ Сергій Бабій. А це – на 74,5 млн грн більше, як за такий же період минулого року.

Більш як 61 відсоток у надходженнях – це податок на доходи фізичних осіб, якого мешканці та представники бізнесу обласного центру сплатили майже 180 млн грн, що на 56 млн грн більше, як торік. Платники, які обрали спрощену систему оподаткування, внесли до бюджету 49,6 млн грн єдиного податку, а 24,7 млн грн надійшло у вигляді акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання підакцизних товарів. Землекористувачі поповнили місцеву скарбницю на 27,5 млн грн платою за землю, а власники нерухомого майна – на 7,3 млн грн, з яких 6,7 млн сплатили юридичні особи та 533,4 тис грн – фізичні особи. За елітні авто бюджет отримав трохи більше як пів мільйона гривень транспортного податку.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ