Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Електронний спосіб – кращий

17.05.2017

У відділі електронних сервісів та звітності Тернопільської ОДПІ зазначили, що відповідно до Податкового кодексу податкова декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Нагадаємо, що для зручності платників на субсайті офіційного веб-порталу ДФС (cabinet.sfs.gov.ua) працює електронний сервіс «Електронний кабінет платника».

Так, при використанні електронного ключа громадяни можуть подавати звітність, надсилати запити та дізнаватись найактуальніші новини.

Зокрема, як повідомила начальник відділу Любов Воловоденко, лише у квітні 2017 року фахівцями податкової інспекції прийнято 25 656 документів податкової звітності та звітності з єдиного внеску (6 846 документів). Подання звітності з єдиного внеску (по найманих працівниках) електронкою перевищило показник у понад 93%, а це 6 414 звітів.

Детальніше можна проконсультуватися у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ, телефони для довідок: 43-46-10, 43-46-44.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ