Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У фіскальній службі Тернопільщини привітали журналістів із професійним святом

06.06.2017

Уже котрий рік поспіль, з нагоди Дня журналіста, до Тернопільської ОДПІ запрошують на зустріч представників мас-медіа, аби привітати їх з нагоди професійного свята.

Це є також приводом, щоб подякувати журналістам за плідну співпрацю та намітити нові напрямки роботи на майбутнє.

Ось і цьогоріч виконувач обов’язків начальника Тернопільської ОДПІ Сергій Бабій щиро подякував за об’єктивне висвітлення результатів роботи податкової інспекції та новин податкового законодавства, висловив побажання, аби читачі, слухачі й телеглядачі провідних тернопільських ЗМІ й надалі отримували найоперативнішу податкову інформацію. «Нам дуже приємно, що усі місцеві ЗМІ в унісон з нами дотримуються важливого принципу: «Сьогодні зміни у податковому законодавстві – завтра платники про це знають», - зазначив очільник інспекції.

Він також висловив сподівання, щоб дана співпраця не лише продовжувалась, але й щоразу зміцнювалась. Адже податківці та журналісти розуміють, якою важливою є актуальна професійна податкова інформація, отримана із «перших уст». Тернопільським податківцям було особливо приємно почути з уст майстрів пера про професійність наданих для публікації матеріалів, актуальність та влучність заголовків. Представники мас-медіа також зазначили, що і надалі продовжуватимуть оперативно доносити інформацію про податки до кожного тернополянина та жителя району і області. 

 

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ