Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Декларації про доходи громадяни продовжують подавати

12.06.2017

Термін подання декларацій про доходи завершився 3 травня. Проте деякі громадяни ще досі із запізненням декларують доходи за 2016 рік. Станом на 7 червня мешканцями Підволочищини подано вже 370 декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік, в тому числі 146 декларацій – з метою реалізації права на податкову знижку, до повернення задекларовано майже 170,1 тис. гривень.

Так, цьогоріч жителі району подали 99 декларацій про отримані доходи у вигляді спадщини чи у дарунок майна на суму 10286,9 тис. грн та 24 декларації про доходи від продажу рухомого та нерухомого майна на суму 803,3 тис. грн, 2 декларації про доходи від оренди майна на суму 23,7 тис. грн, 2 декларації про отримане додаткове благо на суму 77,8 тис. грн. Один громадянин задекларував інвестиційний прибуток на суму 27 тис. гривень.

Також найбільше подано декларацій, а це 91, про отримання інших доходів (надання послуг сільськогосподарською технікою, доходи від самостійного обробітку паїв).

Всього задекларовано податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб в сумі 656,7 тис. грн та військового збору на суму 174,2 тис. гривень.

Підволочиське відділення Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області висловлює вдячність тим громадянам, які взяли активну участь у цьогорічній деклараційній кампанії та задекларували свої доходи, тим самим виконали свій конституційний обов’язок перед державою і суспільством.

Проте є ще такі громадяни, які отримали доходи в 2016 році, але не подали декларацію і при цьому не сплатили податок. При проведеній перевірці таким громадянам доведеться сплатити більше податку, адже їм дорахують ще й штраф.

Нагадуємо громадянам, які мають право на податкову знижку, що таким правом вони можуть скористатись до кінця року.

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ