Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Платники Кременеччини за п’ять місяців наповнили місцеві бюджети на 47,1 млн грн

09.06.2017

З початку року платники податків Кременеччини наповнили місцеві бюджети на 47,1 млн гривень. За словами начальника Кременецької ОДПІ Ярослава Міщука, порівняно з січнем-травнем минулого року досягнуто 53% зростання сплати до бюджетів місцевого рівня.

Визначальним джерелом наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, його питома вага у надходженнях місцевих бюджетів становить 64%. З початку року платники Кременеччини сплатили 30,1 млн грн цього податку, минулорічні показники надходжень перевищено на 75%. Додатково від очікуваного показника надійшло 5,9 млн грн податку. У травні місцеві бюджети поповнилися податком на доходи фізичних осіб на 6,5 млн гривень.

Також протягом січня-травня 2017 року платники Кременеччини перерахували до місцевих бюджетів 7,5 млн грн єдиного податку; 4,2 млн грн земельного податку; 3 млн грн акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, 0,5 млн грн податку на прибуток.

Додаткове надходження податків до місцевих бюджетів забезпечено завдяки активній позиції податкової інспекції, керівників виконавчої влади та керівників громад у напрямку детінізації ринку праці та обов’язкової реєстрації підприємництва усіма, хто фактично здійснює бізнес-діяльність.

«Щоб громади мали кошти, жоден з підприємців не повинен ігнорувати законодавчі вимоги щодо оплати праці своїх найманих працівників, здійснювати підприємницьку діяльність обов’язково з офіційною державною реєстрацією та своєчасно сплачувати всі передбачені законом податки. Саме бізнес, представникам якого місцева влада повинна створити рівні конкурентні умови, є основним платником до місцевого бюджету», – зазначив начальник Кременецької ОДПІ Ярослав Міщук.

Відділ організації роботи Кременецької ОДПІ