Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Кременеччині надходження податку на доходи фізичних осіб перевищили 40,4 млн гривень

16.06.2017

Кременецька ОДПІ повідомляє, що за п’ять місяців 2017 року до зведеного бюджету надійшло 40,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 17,4 млн грн або 75,8% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За словами начальника Кременецької ОДПІ Ярослава Міщука, податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, його питома вага в загальних надходженнях становить 64%. Так, за 5 місяців поточного року місцеві бюджети отримали 30,1 млн грн цього податку, що на 13,1 млн грн перевищує минулорічні надходження. До державного бюджету надходження склали 10,3 млн грн, що на 4,3 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Висока відповідальність роботодавців Кременеччини за дотримання державних гарантій в оплаті праці своїх найманих працівників позитивно впливає на зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб та суттєво покращує фінансовий стан територіальних громад.

 

Відділ організації роботи Кременецької ОДПІ