Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Підволочиські школярі завітали у гості до податківців

17.10.2017

Днями дев’ятикласники Підволочиської гімназії імені Івана Франка побували в Підволочиському відділенні Кременецької об’єднаної державної інспекції на Дні відкритих дверей.

Проведення цього заходу не було випадковим. Адже учні, вивчаючи основи податкового законодавства, проявляють неабиякий інтерес до започаткування в недалекому майбутньому власної справи.

Заступник начальника – начальник Підволочиського відділення Кременецької ОДПІ Олег Нагірний ознайомив школярів з бюджетними надходженнями в районі, про те, як платники сплачують податки і куди витрачаються державні кошти. Головний державний  інспектор Надія Рижак розповіла про роботу Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області, зокрема, структурного підрозділу - Підволочиського відділення, його функції, завдання; розкрила історію створення податків з давнини і ознайомила з податками, які  сплачуються в Україні.

Старшокласників зацікавила інформація про запровадження електронних сервісів. Адже он-лайнові сервіси – це вимога часу та бізнесу. На сьогодні платник податків може, не відвідуючи відділення, зареєструватись платником податків, подати податкову звітність в електронному вигляді, отримати електронну консультацію. А це – значна економія часу і коштів.

Школярі також побували з екскурсією у Центрі обслуговування платників податків. З цікавістю вони розглядали й роботи учасників Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей», який відбувався впродовж кількох років.