Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники Кременеччини за дев’ять місяців 2017 року наповнили місцеві бюджети на 92,1 млн гривень

17.10.2017

З початку року платники податків Кременеччини наповнили місцеві бюджети на 92,1 млн гривень. За словами начальника Кременецької ОДПІ Ярослава Міщука, порівняно з січнем-вереснем 2016 року досягнуто зростання сплати до бюджетів місцевого рівня порівняно з минулим роком на 24,0 млн гривень.

Визначальним джерелом наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, його питома вага у надходженнях місцевих бюджетів – 65,7%. З початку року платники Кременеччини сплатили 60,5 млн грн цього податку, минулорічні показники надходжень перевищено на 65,3%. Додатково від очікуваного показника отримано 14,3 млн грн податку. У вересні місцеві бюджети поповнилися податком на доходи фізичних осіб на 8,2 млн гривень.

Також протягом січня-вересня 2017 року платники Кременеччини перерахували до місцевих бюджетів 12,3 млн грн єдиного податку; 10,2 млн грн земельного податку; 4,6 млн грн акцизного податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, 0,6 млн грн податку на прибуток.

Відділ організації роботи Кременецької ОДПІ

За словами начальника Кременецької ОДПІ Ярослава Міщука, податковою інспекцією проводиться цілеспрямована робота щодо забезпечення наповнення бюджетів усіх рівнів. Важливою часткою цієї роботи є боротьба з тіньовою економікою та ухилення від сплати податків, легалізація ринку праці та ефективна робота системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ.

Також фахівці Кременецької ОДПІ приділяють значну увагу розвитку партнерських відносин з платниками податків, роз`ясненню норм податкового законодавства. Все це свідчить про зростання податкової культури громадян та сприяє зростанню добровільної сплати податків до місцевого бюджету.