Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Орієнтація на підприємницьку діяльність

07.11.2017

Про основи податкового законодавства при здійсненні підприємницької діяльності йшлося на семінарі, що відбувся 26 жовтня у залі засідань Підволочиського центру зайнятості.

У заході взяли участь громадяни, що перебувають на обліку в Центрі зайнятості в пошуках роботи і виявили бажання займатись тими чи іншими видами підприємницької діяльності. Слухачам роз’яснювали порядок написання бізнес-планів, умови реєстрації підприємницької діяльності - спеціалісти Центру зайнятості, а щодо форм підприємництва порядку здійснення підприємницької діяльності – представник Підволочиського відділення Кременецької об’єднаної державної податкової  інспекції.

Такий захід проводився неодноразово, адже для бажаючих займатись бізнесом – це можливість дізнатися про порядок ведення бізнесу, умовами перебування на тій чи іншій системі обліку, порядком сплати податків, переходом з однієї системи оподаткування на іншу. «Завдяки такому спілкуванню формуються взаємовигідні стосунки: підвищення іміджу контролюючих органів та забезпечення бажаючих кваліфікованими відповідями”, – зазначила головний державний інспектор Підволочиського відділення Надія Рижак.

Учасники семінару ознайомилися з порядком ведення доходів і витрат фізичними особами підприємцями, відповідальністю суб’єктів підприємницької діяльності при порушенні податкового законодавства.

Під час дискусійного блоку учасники семінару мали змогу отримати відповіді на запитання, а також індивідуальні консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового законодавства щодо спрощеної системи оподаткування.