Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Діти Підволочищини отримали дарунки від Святого Миколая

20.12.2017

На дарунки від Святого Миколая чекають з нетерпінням як і діти, так і дорослі. У рамках благодійного марафону під гаслом «Не залишимо без уваги жодної дитини» діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, що знаходяться у надзвичайно складних життєвих обставинах, отримали подарунки від доброчинців Підволочиського району. До святкування разом з дітками, яке відбулося у великому залі Підволочиської районної ради, долучилися також голова райдержадміністрації Борис Онищук, голова районної ради Ігор Монартович та заступник голови райдержадміністрації Назар Білик.

Благодійники – керівники підприємств, установ, організацій та приватні підприємці привітали своїх підшефних і вручили їм пакунки з одягом, іграшками та солодощами.

Серед цих діток і сирота Іван Вузденевич, яким вже вісім років опікується колектив Підволочиського відділення Кременецької ОДПІ. На святі йому також вручено подарунок та солодощі.

Найкращою нагородою для благодійників стали щирі посмішки малечі та вогники щастя в дитячих очах. Це додає дорослим наснаги й надалі зігрівати маленькі серця турботою, не дати їм відчути себе незахищеними.

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ