Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Кременеччина: деклараційна кампанія-2018 набирає обертів

21.03.2018

            З 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування громадянами майнового стану та доходів, отриманих у 2017 році. Протягом січня-лютого поточного року мешканці Кременецького району подали 135 декларацій, задекларувавши при цьому 3 млн 718,8 тис. грн доходу.

            Процес декларування доходів передбачає не лише сплату податків, але й обов’язки держави щодо повернення частини коштів у разі використання платниками податків права на податковий кредит (податкову знижку).

            Для цього платник податку має подати річну декларацію з метою зменшення свого загального річного оподатковуваного доходу на суму деяких витрат.

            До складу податкової знижки включаються фактично понесені витрати протягом 2017 року (підтверджені документами), зокрема: сплачені кошти за навчання, страхові платежі за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення, здійснення витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій, на оплату державних послуг, пов`язаних з усиновленням дитини, повернення  фінансовим установам процентів за іпотечний кредит тощо.

            Минулого року правом на отримання податкової знижки скористалося 155    мешканців Кременеччини, яким повернуто понад 258,5 тис. гривень.

            З початку поточного року цим правом скористалися  90 громадян, які отримали у вигляді податкової знижки 165,2 тис. гривень.

            Кременецька ОДПІ звертає увагу громадян, що подати декларацію можна з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 год., у п`ятницю з 9.00 до 16.45 год., у суботу з 9.00 до 13.00 год. у Центрі обслуговування платників (м. Кременець, вул. У. Самчука, 6).

  

За матеріалами Кременецької ОДПІ