Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Підволочищині свої доходи задекларували два мільйонери

19.04.2018

Станом на середину квітня цього року мешканцями Підволочищини подано 223 декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік, в тому числі 84 декларації – з метою реалізації права на податкову знижку, до повернення задекларовано майже 159,1 тис. гривень.

Так, цього року жителі району подали 23 декларації про отримані доходи у вигляді спадщини чи у дарунок майна на суму 3118,4 тис. грн, 29 декларацій про доходи від продажу рухомого та нерухомого майна на суму 1616,3 тис. грн, 3 декларації від отримання іноземних доходів на суму 5 тис. грн, 80 декларацій про отримання інших доходів (обробітку земельних паїв, надання разових послуг сільськогосподарською технікою) на суму 259,8 тис. грн та 4 декларації про отримання інвестиційного прибутку на суму 20509 тис. гривень.

Всього громадянами задекларовано 25 млн 508,5 тис. грн доходу. З задекларованих сум на даний час громадянами вже сплачено 4 млн 182,6 тис. грн податків.

Цьогоріч серед декларантів є два мільйонери, які отримали в минулому році доходи від продажу корпоративних прав на загальну суму 20 млн 470,4 тис. гривень. 

За результатами декларування мільйонери повинні сплатити 3 млн 684,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 307,1 тис. грн військового збору .                                        

Підволочиське відділення Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області висловлює вдячність тим громадянам, які вже подали декларацію про отримані доходи і виконали свій конституційний обов’язок перед державою і суспільством.

Нагадуємо громадянам , що деклараційна компанія триває до 2 травня 2018 року.

 

Підволочиське відділення

Кременецької ОДПІ