Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Підволочищина: школярам про податки

23.04.2018

Черговий урок для дев’ятикласників Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нещодавно провела представниця Підволочиського відділення Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Тернопільській області Надія Рижак.

Урок був тематичний і стосувався порядку подання громадянами податкових декларацій за 2017 рік, застосування права на отримання податкової знижки. «Адже зараз триває кампанія декларування громадянами доходів за попередній рік і я розповів вам сьогодні, хто ж має обов’язок перед державою щодо сплати податків, які доходи оподатковуються і за якими ставками», – звернулася до учнів головний державний інспектор Надія Рижак.

Зацікавлено слухали школярі й про те, як можна буде батькам повернути частину сплачених коштів за навчання у вузах студентів на платній основі, дізнавшись, що таке право на відшкодування сплачених коштів за навчання називається податковою знижкою. Відтак відбулося обговорення почутого, здебільшого майбутні студенти розпитували про суму, яку держава повертає, який порядок і наявність документів для того, щоб скористатися правом на податкову знижку.

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ