Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Підволочищині серед декларантів - п’ятеро мільйонерів

10.05.2018

Завершилася цьогорічна деклараційна компанія, за результатами якої громадяни району подали 345 декларацій про майновий стан і доходи, в тому числі 208 громадян, що зобов’язані подавати та 137 декларацій – з метою реалізації права на податкову знижку.

Так, цьогоріч жителі району подали 45 декларацій про отримані доходи у вигляді спадщини чи у дарунок майна на суму 4,7 млн грн, 28 декларацій про доходи від продажу рухомого та нерухомого майна в сумі 1,7 млн грн, 34 декларації від продажу сільськогосподарської продукції на суму 80 тис. грн.

Також подано 3 декларації від отримання іноземних доходів на суму 5 тис. грн, 79 декларацій – доходи від обробітку земельних паїв, надання разових послуг сільськогосподарською технікою на  суму 156,6 тис. грн та 7 декларації - про отримання інвестиційного прибутку на суму 39,9 млн грн та 9 декларацій - про отримання доходу від незалежної професійної діяльності на суму 271,1 тис. грн, 3 декларації - про доходи від надання майна в оренду на суму 8,6 тис. грн.

Всього громадяни задекларували 46,9 млн грн доходу, з яких підлягає сплаті податку на доходи фізичних осіб 7,6 млн грн та 698,9 тис. грн військового збору. На даний час із задекларованих сум сплачено відповідно 66,2 і 68,2 відсотка податків. До бюджету надійшло 5,6 млн грн.

Підводячи підсумок цьогорічній компанії, заступник начальника - начальник Підволочиського відділення Кременецької ОДПІ Олег Нагірний зауважив: «Відрадно, що з’явилась в районі рекордна кількість декларантів - мільйонерів. Так, п’ять громадян отримали минулого року доходи від продажу корпоративних прав понад 1 млн грн на загальну суму 39,8 млн грн. За результатами декларування мільйонери повинні сплатити 7 млн 169,2 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 597,4 тис. грн військового збору».

Вже скористались 137 громадян правом на податкову знижку і заявили до відшкодування 265 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, з них вже 84 громадянам повернуто кошти в сумі 159,1 тис. грн.

Нагадаємо тим громадянам, які ще не звернулися за податковою знижкою, що таке право вони мають до кінця року.

 Підволочиське відділення

Кременецької ОДПІ