Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

До Дня захисту дітей – школярі завітали у податкову

04.06.2018

Уже традиційно, до Дня захисту дітей, у Тернопільську об’єднану державну податкову інспекцію  податківці запрошують у гості учнів школи № 25.

Цьогоріч інспекцію відвідали діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, напівсироти й діти, батьки яких визнані учасниками АТО.

Головний державний інспектор з питань організації роботи ТОДПІ Павло Копча розповів про функції Державної фіскальної служби та особливості роботи Тернопільської ОДПІ. Провів пізнавальну екскурсію у Центрі обслуговування платників, де діти познайомились з роботою фахівців інспекції та, навіть, спробували себе у ролі податкових інспекторів. У Галереї робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей», школярі відшукали роботи учнів своєї школи, а також відвідали музей податкової служби. Школярам було цікаво довідатись як працювали податківці десятки років та якими приладами вони користувались у своїй роботі.

Спонсори привітали дітей зі святом та запросили до святкового столу в одному із закладів Тернополя.

Важливо зазначити, що такі зустрічі зближують молоде покоління з державними органами, сприяють розвитку патріотизму та розвивають податкову культуру сучасної молоді. Таким чином формуючи свідомих платників податків.

За матеріалами роботи Тернопільської ОДПІ