Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

За перше півріччя Кременеччина забезпечила сплату 115,9 млн грн податків і зборів

09.07.2018

За перше півріччя 2018 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Кременеччини сплачено 115,9 млн грн податків та зборів, що на 30,7 млн грн (або 36,1%) більше аналогічного періоду минулого року і на 6,1 млн грн більше очікуваного показника.

З початку цього року кременецькі платники податків забезпечили надходження до державного бюджету 43,0 млн грн або на 16,4 млн грн більше від аналогічного періоду минулого року. Забезпечено виконання індикативного показника на 100,6%. Місцеві громади отримали в своє розпорядження 72,7 млн грн податкових платежів, що перевищує надходження 2017 року на 14,2 млн грн. Додатково надійшло до місцевого бюджету 5,7 млн грн.

Найбільші суми надходжень складають надходження із податку з доходів фізичних осіб - 66,4 млн грн., в тому числі до державного бюджету - 16,8 млн грн та до місцевого бюджету – 49,6 млн грн.

Надходження від єдиного податку у січні-червні збільшилися на 2,7 млн грн або 29,1%  порівняно з відповідним періодом минулого року та склали 11,1 млн грн.

За шість місяців поточного року забезпечено надходження до місцевого бюджету 6,6 млн грн плати за землю або на 1,0 млн грн більше від аналогічного періоду минулого року та на 1,4 млн грн більше від очікуваного показника. Сплачено 2,3 млн грн акцизного податку або на 745,0 тис. грн більше від очікуваного показника.

За словами начальника Кременецької ОДПІ Ярослава Міщука, важливим внеском бізнес-спільноти Кременеччини у добробут України є добровільна сплата податків у повному обсязі. Співпраця з реальним бізнесом регіону та сучасне і якісне сервісне обслуговування платників, яке забезпечує ведення підприємницької діяльності у правовому полі, позитивно впливають на системність бюджетної політики.

 За матеріалами Кременецької ОДПІ