Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

За сім місяців платники Кременеччини сплатили до бюджету 137 млн грн податків і зборів

13.08.2018

За сім місяців 2018 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Кременеччини сплачено 137 млн грн податків та зборів, що на 7,9 млн грн більше очікуваного показника.

З початку цього року Кременецькі платники сплатили до державного бюджету 51,1 млн грн. Місцеві громади отримали в своє розпорядження 85,9 млн грн податків і платежів. 

Найбільші суми надходжень складають надходження із податку з доходів фізичних осіб – 77 млн грн, із них  до державного бюджету надійшло 19,5 млн грн та до місцевого бюджету – 57,5 млн гривень.

Надходження від єдиного податку у січні-липні склали 13,1 млн грн, надходження плати за землю – 8,2 млн грн, акцизного податку – 2,7 млн гривень.

За словами начальника Кременецької ОДПІ Ярослава Міщука, одним із якісних показників зростання добробуту населення є його соціальна захищеність з боку держави, яка, в свою чергу, залежить від рівня надходжень платежів до бюджету. Сумлінність, відповідальність, підвищення рівня податкової культури платників податків є основою забезпечення надходжень до бюджетних скарбниць громад.