Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До підприємницької діяльності залучали у Підволочиську

19.09.2018

З метою залучення осіб до організації підприємницької діяльності, яка є однією з активних форм підтримки безробітних у разі відсутності на ринку праці відповідної роботи, 14 вересня у Підволочиській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар "Як розпочати свій бізнес?".

Захід відбувся за участю головного державного інспектора Підволочиського відділення Кременецької ОДПІ Надії Рижак. Учасників семінару проінформували про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, сприяння державної служби зайнятості в організації та провадженні підприємницької діяльності, в т.ч. про законодавчі підстави виплати допомоги по безробіттю одноразово, створення умов для розвитку самозайнятості населення та підтримки підприємницької ініціативи.

Присутні  мали змогу більш детально ознайомитися з поняттям і призначенням бізнес-ідеї та бізнес-плану. З основами податкового законодавства ознайомила Надія Рижак, яка надала чимало корисної інформації про те, яку систему оподаткування обрати, як здійснюється сплата податків, платежів та найм робочої сили при започаткуванні власної справи.

Учасники семінару отримали відповіді на запитання щодо можливості організації власної справи та самореалізації у цій сфері.