Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За дев’ять місяців поточного року Кременеччина забезпечила сплату 176,6 млн грн податків і зборів

04.10.2018 -

За дев’ять місяців 2018 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Кременеччини сплачено 176,6 млн грн податків та зборів, що на 39,7 млн грн (або 29,0%) більше аналогічного періоду минулого року і на 8,8 млн грн більше очікуваного показника.

З початку цього року кременецькі платники податків забезпечили надходження до державного бюджету 66,4 млн грн або на 21,8 млн грн більше від аналогічного періоду минулого року. Забезпечено виконання індикативного показника на 110,9%. Місцеві громади отримали в своє розпорядження 110,0 млн грн податкових платежів, що перевищує надходження 2017 року на 17,7 млн гривень. Додатково надійшло до місцевого бюджету 2,2 млн гривень.

Найбільші суми надходжень складають надходження із податку з доходів фізичних осіб – 99,2 млн грн, із них  до державного бюджету надійшло 25,1 млн грн та до місцевого бюджету – 74,1 млн гривень.

Надходження від єдиного податку у січні-вересні збільшилися на 3,5 млн грн або 28,5% порівняно з відповідним періодом минулого року та склали 15,8 млн гривень.

За дев’ять місяців поточного року забезпечено надходження до місцевого бюджету 10,6 млн грн плати за землю або на 0,4 млн грн більше від аналогічного періоду минулого року та на 433,3 тис. грн більше від очікуваного показника. Сплачено 3,6 млн грн акцизного податку або на 554,5 тис. грн більше від очікуваного показника.

«Показники надходжень до бюджетів усіх рівнів за дев’ять місяців поточного року свідчать про якісне сервісне обслуговування платників, створення сприятливих умов для ведення господарської діяльності у регіоні, а також про сумлінне ставлення бізнесу до сплати податків», – зазначив начальник Кременецького управління ГУ ДФС у Тернопільській області Ярослав Міщук.