Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Школярі завітали на День відкритих дверей до податківців

24.10.2018 -

Днями дев’ятикласники Підволочиської гімназії імені Івана Франка та Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітали в Підволочиську ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС у Тернопільській області на День відкритих  дверей.

Як зазначив начальник Підволочиської ДПІ Олег Нагірний, проведення цього заходу не було випадковим. «Адже учні, вивчаючи основи податкового законодавства, проявляють неабиякий інтерес. Старшокласники – на порозі самостійного життя, а тому незадовго потрібно буде зробити правильний вибір майбутньої  професії, – підкреслив керівник ДПІ. – Зрештою, яку б професію не обрали, у кожній справі необхідні знання з основ оподаткування».

Старший державний інспектор Надія Рижак розповіла про роботу Головного управління Державної фіскальної служби в у Тернопільській області, його функції, завдання, ознайомила з історією створення податків та детальніше зупинилася на податках, які сплачуються нині в Україні.

Старшокласникам цікаво було почути про запровадження електронних сервісів, адже молоде покоління розуміє, що онлайнові сервіси – вимоги часу та бізнесу. Користуючись такими сервісними інструментами, платники податків можуть подати податкову звітність в електронному вигляді, отримати електронну консультацію. А це значно економить час і кошти.

Школярі також завітали у Центр обслуговування платників і почули, які послуги можуть отримати громадяни і платники податків. Відтак з цікавістю розглядали учні Галерею робіт Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей», який відбувався впродовж декількох років і серед робіт впізнали роботи випускників гімназії. І, звичайно, на завершення зустрічі – фото на згадку.