Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Більше 3 тисяч кременчан отримали реєстраційні номери облікової картки платника податків

16.11.2018

У Центрі обслуговування платників Кременецької ДПІ Кременецького управління ГУ ДФС у Тернопільській області для кременчан надається повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Тут здійснюється прийом звітності та вхідної кореспонденції.

За січень-жовтень 2018 року кількість звернень до Центру склала більше шести тисяч.

Найпопулярнійшою є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Так, упродовж 10 місяців поточного року в Центрі обслуговування платників реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 3111 громадян.

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються у Центрі обслуговування платників, можна переглянути на інформаційних стендах та на субсайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області .

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Кременецької ДПІ Кременецького управління ГУ ДФС у Тернопільській знаходиться за адресою м.Кременець, вул.У.Самчука,6. Звертайтеся у робочі дні з 9.00 до 18.00 год (у пятницю з 9.00 до 16.45 год), перерва: з 13 год 00 хв. до 13 год 45 хв. 

За матеріалами Кременецького управління

ГУ ДФС у Тернопільській області