Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Майже 4 тисячі мешканців Кременеччини отримали реєстраційні номери облікової картки платника податків

07.02.2019 -

У Центрі обслуговування платників Кременецького управління ГУ ДФС у Тернопільській області надається повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Тут здійснюється прийом звітності та вхідної кореспонденції.

Найпопулярнійшою є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Так, упродовж 2018 року в Центрі обслуговування платників реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 3 656 громадян.

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються у Центрі обслуговування платників, можна переглянути на інформаційних стендах та на офіційному субсайті ГУ ДФС у Тернопільській області.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Кременецького управління знаходиться за адресою: м. Кременець, вул. У. Самчука, 6. Робочі дні з 9.00 до 18.00 год. (у п’ятницю з 9.00 до 16.45 год.), перерва: з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.