Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наповнюємо бюджети громад спільно

20.02.2019

Нещодавно начальник Кременецького управління ГУ ДФС у Тернопільській області Ярослав Міщук провів зустріч із керівниками об’єднаних територіальних громад, сільських (міських) рад щодо здійснення спільних заходів із відпрацювання наявних резервів збільшення надходжень платежів до бюджетів громад.

Учасники зустрічі обговорили шляхи роботи з метою погашення боргів із податків та зборів, вжиття заходів щодо легалізації доходів громадян,  додаткового залучення до оподаткування земель лісового фонду та об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, збільшення доходів за рахунок оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, а також виконання інших важливих питань, спрямованих на зміцнення фінансової спроможності місцевих громад.

Начальник Кременецького управління ДФС в області Ярослав Міщук зазначив, що органи місцевого самоврядування повинні особливу увагу приділяти надходженням податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також акцизного збору та докласти всіх зусиль задля того, щоб спонукати підприємців до сплати місцевих податків і зборів. Також керівник поінформував про стан заборгованості зі сплати місцевих податків і зборів фізичними особами – підприємцями та юридичними особами, які зареєстровані на територіях відповідних сільських, селищних рад, та рекомендував представникам влади на місцях активізувати роботу щодо надходження зазначених заборгованих платежів.

Крім того, керівник управління нагадав очільникам громад про проведення у січні-квітні 2019 року кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2018 року. Зокрема, довів до присутніх види доходів, які підлягають декларуванню та оподаткуванню, способи подання декларацій та терміни сплати задекларованих податкових зобов’язань. Не оминули й увагою питання розширення переліку витрат, що дають право на отримання податкової знижки.