Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники Кременеччини перерахували понад 1,7 мільйонів гривень для українських військових

19.03.2019 -

Впродовж січня-лютого 2019 року на підтримку українських військових платники податків Кременеччини сплатили 1,7 млн грн військового збору. Це, за словами ввиконувачки обов’язків начальника Кременецького управління ГУ ДФС у Тернопільській області Ольги Тівон, на 0,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У лютому 2019 року суб’єкти господарювання спрямували 910,5 тис. грн військового збору. Надходження платежу зросли на 119,2 тис. грн порівняно з відповідним минулорічним періодом.

«Вважаю, що платники податків відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору, - зазначила Ольга Тівон. – Адже це – їхній внесок на підтримку захисту державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України».

Нагадуємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат, інших виплат і винагород, які виплачуються платникам у ході трудових відносин. Ставка військового збору складає 1,5% від об’єкту оподаткування.