Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Кампанія декларування на Підволочищині триває

22.03.2019 -

На Підволочищині триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році. Громадяни зобов’язані подати декларацію та сплати податки з доходів,  з яких  податок не був утриманий.

Днями працівники Підволочиської державної  податкової  інспекції Теребовлянського управління провели виїзний прийом у Скалатській міській раді, яка є найчисельнішою громадою району. На захід запросили мешканців 10 сіл, у яких на власному обробітку є паї, а також тих, хто надають послуги сільськогосподарською технікою.

Міський голова Петро Савончак наголосив  присутнім  про важливість розуміння необхідності сплати податків від отриманих доходів. Адже  від цього залежить добробут сіл, якість місцевих доріг та розвиток інфраструктури населених пунктів.

Начальник Підволочиської державної податкової інспекції Олег Нагірний зазначив, що податок з доходів фізичних осіб є одним із бюджетоутворюючих платежів місцевих бюджетів. Він також ознайомив з умовами декларування, порядком нарахування та сплати податкових зобов’язань.

Відтак 45 мешканців територіальних громад подали декларації і задекларували 603,2 тис. грн доходів.

Здебільшого декларували доходи, отримані від спадщини, продажу техніки, за надані послуги сільськогосподарською технікою під час весняно–осінніх робіт та від продажу надлишку сільськогосподарської продукції під час самостійного обробітку паїв.

За результатами декларування нараховано 44,6 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 9 тис. грн військового збору.

Висловлюємо вдячність громадянам, які вже виконали свій конституційний обов’язок. Принагідно нагадуємо, що деклараційна кампанія триває до 1 травня 2019 року. Отож,  громадянам, які зобов’язані задекларувати отримані  у  2018 році та неоподатковані доходи, варто поспішити.